Kontakt

+47 45 41 54 32
peter@komforthus.no

Peter Frandsen

Daglig Leder
+47 45 21 86 68
rasmus@komforthus.no

Rasmus Eesmaa

Økonomi
+37 25 33 41 777 aare@komforthus.no

Aare Roosalu

Administrasjonsansvarlig

Andres Lingkreim

Projektleder
+372 56 488 518
silja@komforthus.no

Silja Lepik

Utøvende assistent
+372 56 89 1704
helena@komforthus.no

Helena Kirt

Prosjektlederassistent
+372 51 78 215 material@komforthus.no

Andrias Eesmaa

Innkjøpssjef
+372 55 666 909
jaanus@komforthus.no

Jaanus Pars

Ingeniør
+37 256 458 202
anne@komforthus.no

Anne Valing

Arkitekt

FÅ ET UFORPLIKTENDE PRISTILBUD

Vi i Komforthus AS ønsker og gi deg den beste servicen!
Send en mail til post@komforthus.no, så skal vi få svart deg så fort som mulig.

Husk å legg ved tegninger, beskrivelse og all relevant informasjon slik at vi på best mulig måte kan besvare dine spørsmål.

Du kan også nå oss på tlf, men da vi ikke alltid har mulighet å ta tlf så er det raskere å sende oss en mail. Telefontid mellom 9-15

 

tlf: +47 922 19 371
Orgnr: 999074391
www.komforthus.no
post@komforthus.no

 

Faktura Adresse:

Komforthus AS
Holterveien 2 A
1448 Drøbak

Faktura e-mail: komforthusas@ebilag.com


Firma hovedkontor:

Komforthus AS
Holterveien 2 A
1448 Drøbak